مقدمتان را گرامی میداریم:  استان آذربایجان شرقی – شهرستان اسکو – نرسیده به روستای کندوان – روستای کهنمو

افتتاحیه اکران مردمی جشنواره فیلم عمار در منزل شهید سید جواد موسوی کهنموئی

جشنواره فیلم عمار یک جشنواره سینمایی ایرانی است که اولین دوره این جشنواره در سال ۸۹ و در اولین سالگرد حماسه‌ نهم دی ماه برگزار شد و حدود بیست اثر، همزمان در۳۰ نقطه از کشور اکران شدند.
شکل و شمایل غیر متعارف اولین دوره‌ جشنواره‌ی عمار در ساختار سینمایی کشور، توجهات بیشتری را به سوی خود جلب کرد.
در حالی که تصور می شد این جشنواره هرگز ادامه نیابد در دی ماه سال ۹۰، فراخوان دومین دوره جشنواره فیلم عمار در پنج محور (تاریخ انقلاب، جنگ نرم، فتنه هشتاد و هشت، نقد درون‌گفتمانی و بیداری اسلامی) منتشر شد.
به رغم بی توجهی بسیاری از رسانه‌های جمعی، استقبال مردمی از این دوره جشنواره افزایش یافته و سیصد و بیست اثر ارسالی هنرمندان و فیلمسازان به جشنواره دوم عمار در سیصد نقطه از کشور اکران شد.
به همین ترتیب در سال های متوالی این جشنواره در حال اجراست
حضور فیلمسازان حرفه‌ای و جوان در آن نشان داد که این جشنواره محفلی برای تولید محتوای در طراز انقلاب اسلامی و نمایش آثار جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و بروز استعدادهای جوان آن است.

اکران مردمی جشنواره فیلم عمار ؛ نمایش آثار سینمای انقلاب است با پشتوانه‌های مردمی. با توجه به هویت مردمی آن در هر مکانی اتفاق می افتد (مسجد، مدرسه، پارک، حوزه علمیه، منازل، پایگاه بسیج، سالن های نمایش و…) و با هر وسیله نمایشی (ویدئو پروژکتور، تلویزیون، کامپیوتر و…). فیلم‌هایی مناسب اکران برای همه سنین و برای همه اقشار وجود دارد.

محمد ساجدی دبیر اکران جشنواره مردمی فیلم عمار در روستای کهنمو ابراز داشت:
در دی ماه امسال افتتاحیه اکران مردمی فیلم های جشنواره ی عمار در منزل خانواده شهید سید جواد موسوی کهنموئی با حضور جمعی از دوستان کلید زده شد و ان شاءالله اکران های بعدی از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه در ایام الله دهه فجر ادامه خواهد داشت.

افتتاحیه اکران مردمی جشنواره فیلم عمار در منزل شهید سید جواد موسوی کهنموئی افتتاحیه اکران مردمی جشنواره فیلم عمار در منزل شهید سید جواد موسوی کهنموئی افتتاحیه اکران مردمی جشنواره فیلم عمار در منزل شهید سید جواد موسوی کهنموئی


0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه ها

©1398 - تمامی حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی روستای کهنمو محفوظ است.بازنشر محتوا فقط با ذکر نام سایت ولینک مجاز است.

طراحی شده با توسطوحید